KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17142256
nr 1714 2256
Sten Dunér (f. 1931), Sverige. Signerad, daterad -72. Olja på duk, 73x130 cm, yttermått inklusive ram: 81x138
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 20:51:25
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr